Zapletanie vlasov

Zapletaniu vlasov sa venujem už vyšše 15 rokov, počas sezóny (cca. od 1.mája do 21.septembra) v areáli termálneho kúpaliska VADAŠ v Štúrove.

www.elpaso.sk -je tu mapa aj presná lokalizácia miesta, kde zapletám v areali termálného kúpaliska

OTVÁRACIA DOBA

PO – NE PODĽA OBJEDNÁVKY
TREBA SA OBJEDNAŤ, OBZVLÁŠŤ NA PIATOK!!
OSOBNE ALEBO TELEFONICKY NA ČÍSLE 0915 972 577
ĎAKUJEM !

ÚČESY VYDRŽIA 1 – 1,5 MES.
ZAPLETENIE: POL HLAVY 10 – 15 MIN
CELÁ HLAVA 25 – 45 MIN

VLASY MÔŽU BYŤ AJ MOKRÉ, ALE OPLÁCHNUTÉ V ČISTEJ VODE.

Starostlivost o uces

 

Aby účes vydržal, vlasy treba pevne držat pri zapletaní, a to ščicuje, niekedy aj ťahá.  Mladé slečny to zvládajú bez problémov, najmladšia zákazníčka mala 1,5 roka, ale nikoho do toho nenútim, už za 35 sekúnd sa to dá odhaliť či osoba má extra citlivú hlavu….zaujímavé je aj to, že začo by dcérka mamine už stažovala, tak to u mňa vydrží, sedí a vytrvalo sa pozerá do zrkadla akoby nič, takže sa fakt netreba obávať.

Po spravení účesu je na hlave zvláštný pocit, akoby sme mali tesnú helmu, tento pocit sa postupne mierny a za hodinu zmizne úplne.

Je to veľmi dôležité aby sme dodržali stralostlivosť o účes, hlavne to, že na cestičky treba dať ochranní krém s UV faktorom, lebo spálená pokožka hlavy nám môže pokaziť celú dovolenku. Cestičky natreté sa opália rýchlo, ale bezbolestne, potom ochranní krém už netreba, len prvý kontakt so slnečným žiarením je rizikový.

Na základe informácií od zákazníkov by som teraz uviedla zopár prípravkov, ktoré sú dobré na vlasovú pokožku, a sú k dispozícii pre každého:

Poradie som urobila podľa efektívnosti:

1. Aloe Vera spray 

2. Sunsilk spray na vlasy nezmívatelný -modrý

3. Kokosový olej napr. www.biosen.sk okrem iného má super vôňu a môže sa používať aj na opaľovanie alebo https://www.ebeauty.sk/produkt/cocco-hydratacna-kokosova-maska-500ml/

4.jednoduchá lekárska vazelína

5. Indulona modrá 😀 nie je to vtip, ale len na suché vlasy

6. Zábaly od Gliss Kur – aplikujte na vlasy, vlasy zabalte do sáčku alebo igelitky a sadnete si na slnko na hodinu, vyživuje, posilnuje a regeneruje slnkom namáhané vlasy, ktoré si to veľmi zapamätajú a  budú zdravé ešte dlho aj po „splatnosti“ účesu.

 

Umelé vlasy, ktoré používam, sú syntetické, keď prvý krát máte účes s umelými vlasmi, v ojedinelích prípadoch pokožka hlavy môže svrbieť. Pozor!!!!! hovorím o prof. afro účesoch, keď niekto má zopár prameňov, to samozrejme nič nespraví.

Takéto svrbenie, skôr pocit tepla na hlave by mal zmiznúť za deň, ale kedže tieto účesy sa nosia dlho, je to dobre vedieť čo urobiť, keď tento pocit pretrváva. Hlavu treba oplachnúť vlažnou vodou a potom natrieť Framykoin krémom.

Zatiaľ, a to hovorím veľmi rada, také sa mi ešte nestalo, že niekto by mal dlhotrvajúce nepríjemnosti kvôli účesu, aspoň sa nikto nesťažoval.

A ešte jedna vec, NIE , vlasy nebudú extrémne vypadávať, len účes drží vlásky, a aj tie čo vypadávajú denne, len teraz nemajú kam a ako vypadávať. Tieto vlasy uvidíte po hromade všetky naraz pri vypletaní účesu, no a človek by ani nepomyslel koľko vlasov to môže byt, VEĽA, ale to nie je extrémne vypadávanie vlasov, ale úplne normálna vec, keď neveríte, opýtajte sa niekoho v okolí, či máte divne málo vlasov, alebo to je len psychika. Treba sa na to pripraviť, že uvidíte veľa vypadnutích vlasov, ale tie by vypadávali a aj vypadávajú deň čo deň.

Cenník zapletanie vlasov

Predaj kefy Tangle Teezer

Predaj umelých vlasov