Aura-Soma

AURA-SOMA je veľmi jemná, ale pri tom účinná a láskyplná metóda, ktorá pomáha:

  • v procese sebapoznania
  • uvoľňuje bloky
  • aktivuje sebaliečenie
  • tým že vyvetlí a určí naše životné poslanie, uľahčí prijanie a pochopenie istých situácií, ktoré nás stretnú a zároveň aj skúšajú počas každodenného života.

AURA-SOMA pracuje farbami svetla (z latin. Aura-svetlo, Soma-telo) patrí k novodobým celostným terapiám. Nie je to žiadny druh náboženstva, nepozná dogmy, nie je nutné byť členom žiadneho spoločenstva. Sprístupňuje všetkým bez rozdielu rozmanité a ďalekosiahle porozumenia, ktoré sa tisícročiami v našom modernom svete niekde stratili. Jedná sa o unikátnu metódu, ktorá je syntézou pôsobenia drahých kameňov, minerálov, energií rastlín a farebnej terapie. Je všeobecne známe, že fyzické choroby bývajú až tým „posledným výkrikom“ našej bytosti. Na fyzickej rovine sa totiž prejavia len také energetické nerovnováhy, ktoré neboli spracované na jemnejších úrovniach.

Tieto nerovnováhy majú svoje príčiny, a práve tými sa Aura-Soma zaoberá. Pracuje s príčinami a súvislosťami chorôb, ktoré sa prejavujú v rovine našich emócií, vlastností a správania, či na našom tele. Pomáha nám harmonizovať fyzické, emocionálne, mentálne a duchovné roviny našej bytosti.

Aura-Soma je balzámom duše. Je smerovaná k láske. Láska je odpoveďou na všetko. Znamená to, že prestaneme bojovať o seba, báť sa o seba, nevedieť, čo so sebou. Väčším poznaním seba samého si prestaneme pôsobiť toľko zmätku a nepokoja. Prijatím svojej osobnosti budeme môcť obrátiť svoju pozornosť do lásky.

 

Som registrovanou Aura-Soma konzultantkou

Viac info: www.vickywall.sk